آلونک

نسخه اول

نسخه دوم

نسخه اینستاگرام

ما آلونک هستیم!

پلتفرمی قابل‌اعتماد و پیشرو در بازار املاک و مستغلات. هدف اصلی ما توانمندسازی مردم برای رسیدن به «خانه‌ی ایدئال» و اتصال آنها به حرفه‌ای‌ترین مشاوران املاک است.

ما چه کاری انجام می‌دهیم؟

ما با همکاری معتبرترین آژانس‌های املاک و آموزش مشاوران آنها روند خرید، فروش و اجاره‌ی خانه را برای متقاضیان تسهیل می‌کنیم و اطلاعات به‌روز بازار املاک و مستغلات را برای تصمیم‌گیری بهتر در اختیار کارشناس حرفه‌ای و مردم قرار می‌دهیم.

چرا ما این کار را می‌کنیم؟

ما به عنوان یک شرکت نوآور معتقدیم برای بیشتر شدن شفافیت و اعتمادزایی در بازار املاک و مستغلات به مرجعی نیاز است تا مردم با اطلاعاتی بیشتر، بینشی بهتر و با کمک متخصصان این حرفه معامله‌ی موردنظر خود را انجام دهند و هرچه دقیق‌تر، بهتر و سریع‌تر به خواسته‌ی خود برسند.

چطور این کار را انجام می دهیم؟

ما به مشاوران املاک آموزش داده و با سنجش کیفی عملکرد و خدمات آنها و بررسی نظرات کاربران به سطح‌بندی کارشناس می‌پردازیم و به این ترتیب حرفه‌ای‌ترین کارشناس را در زمینه‌ی جستجوی کاربر به او پیشنهاد می‌دهیم.

ما با استفاده از تکنیک‌های داده‌کاوی، ابعاد گوناگون بازار مسکن را تحلیل می‌کنیم و گزارش‌هایی به‌صورت فصلی و سالانه ارائه می‌دهیم. همچنین با کمک کارشناسان خبره و متخصص، اطلاعات شهری و فرهنگی محله‌های مختلف را جهت تسهیل تصمیم‌گیری کاربران عرضه می‌نماییم.

آدرس:
تهران، شهيد بهشتي، خيابان شهيد جواد سرافراز، خيابان دهم، پلاك پانزده، طبقه سوم، واحد ۳۰۱

شماره پیامکی:

۲۰۰۰۳۲۰۲۰

خطوط پشتیبانی:

۹۶۸۶۳۰۰۶

وب سایت:

www.alounak.com