بازرگانی شادمانی

نسخه اول

نسخه اینستاگرام

بازرگانی شادمانی با بیش از دو دهه سابقه در تمیز کننده و شوینده و خوشبو کننده خودرو می باشد که با شرکت های معتبر اروپایی مانند متسان ترکیه، کارپکس ترکیه، فالکون ترکیه، پلنتی ترکیه، سوناکس آلمان و فرمول ۱ آمریکا همکاری دارد.

بازرگانی شادمانی در سال ۱۳۹۲ به این فکر افتاد که دانش و تکنولوژی تولید محصولات نگهداری اتومبیل را به داخل کشور بیاورد و بعد از طی یکسال توانست این نظر را انجام دهد. و در سال ۱۳۹۳ به همت دوستان و تکیه بر دانش جوانان ایرانی توانست کارخانه آذرشهر تجارت آلتین گونش را در شهرک سلیمی آدرشهر تبربز راه اندازی کند.

در نتیجه در شهریورماه ۱۳۹۴ توانست اولین تولید ملی خود را با دو محصول به بازار عرضه نماید و کمتر از یکسال دو محصول خود را به بیش از چندین محصول تبدیل کند.

وقتی صحبت از محصولات نگهداری اتومبیل با تکنولوژی روز می شود پاور (POWER) در رتبه اول قرار دارد. مشخصات ویژه محصولات این بازرگانی در زمینه عملکرد و حفظ قطعات اتومبیل و متناسب بودن قیمت آنها موجب ایجاد رابطه همکاری برجسته ای بین پاور (POWER) با تولیدکنندگان اتومبیل در سطح کشور شده است.

کیفیت بالا و قیمت های رقابتی و عرضه گسترده محصولات ما سبب جلب رضایت کامل مصرف کنندگان و حمایت بی دریغ آنها از این مجموعه گردیده است.

همچنین بازرگانی شادمانی با به کارگیری کادری مجرب و متخصص اقدام به تولید محصولات بهداشتی و آرایشی با بالاترین کیفیت از سال ۱۳۹۶ اقدام نموده است.

دفتر مرکزی:
خیابان امیر کبیر، کوچه دولت آبادی، ساختمان کوروش، پلاک ۱، واحد ۱۱، طبقه دوم

تلفن:
۰۲۱-۳۳۹۹۸۹۷۲-۳

فروشگاه مرکزی:
خیابان امیر کبیر، کوچه سراج الملک، جنب پاساژ سراج الملک، پلاک ۹

تلفن:
۰۲۱-۳۳۹۳۰۶۹۲