راماچوب

شرکت راما مجموعاً در فضایی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع که ۲۹۰۰ متر مربع آن فضای سر پوشیده ، شامل سالن های تولید ، انبار محصول، کنترل کیفیت و فضای اداری و همچنین فضای دفتر مرکزی راما ۴۰۰ متر مربع می باشد . این شرکت شروع تولیدات خود را در بازار های داخلی از سال ۱۳۷۹ آغاز نمود و نزدیک به دو دهه افتخار ارائه خدمات به مشتریان این مرز و بوم و کشور های همسایه را دارا می باشد. شرکت راما در جهت ارتقا کیفیت ، تحویل به موقع ، کاهش قیمت ، افزایش رضایت مندی مشتریان تمامی قطعات اولیه خود را با تکیه بر تجهیزات مدرن و نیروی کارآمد متخصص خود در داخل مجموعه تولید نموده و رسیدن به این اهداف را همواره یکی از اهداف کلان شرکت قرار داده است. شرکت راما با استفاده از روشهای نوین مدیریتی مطابق با استانداردهای جهانی در کلیه حوزه های طراحی، تولید، کنترل موفق به دریافت استاندارد ها و گواهینامه های متعدد داخلی و بین المللی گردیده است از این جمله می توان، استانداردهای مدیریت کیفیت، استاندارد CE اتحادیه اروپا ، استاندارد ملی ایران نام برد.

راما برآن است تا با طراحی، تامین، ‌تولید و توزیع محصولات و خدمات با کیفیت درحوزه ساخت و تجهیز فضاهای کاری ، زندگی و با پاسخگویی به نیازهایی که موجب ارتقای کیفیت زندگی مدرن می شود، بستری مناسب برای رشد و بالندگی کارکنان در محیطی سالم، استوار بر تکنولوژی و تفکر سیستمی در جهت حفظ منافع ذینفعان، ‌هویت و پرستیژ را برای آنها به ارمغان آورد.
در این راستا سازمان بر اصول زیر تمرکز خواهد داشت:
-ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت، قابل رقابت و سبز برای شایستگان با هر فرهنگ و ملیتی
پاسداشت کرامت انسانی و پایبندی به اصول اخلاقی و صنفی
-جذب نیروهای متخصص و با تجربه بویژه در پستهای کلیدی سازمان
-بسترسازی برای رشد و ارتقای مهارتهای تخصصی و ارتباطی کارکنان
-توجه به فعالیتهای عام المنفعه، فرهنگی و ورزشی
-تهیه مواد اولیه با کیفیت و مطابق با استانداردهای تعریف شده جهت تولید محصولات مورد تأیید مشتری؛
-صحت و سلامتی و رضایت مندی مشتریان بعنوان رکن اصلی در اهداف شرکت
-ارتباط مستمر با مشتریان (در داخل و بکارگیری نظرات اصلاحی آنان، همواره به عنوان سرلوحه بهبود مستمر
-بکارگیری نیروی انسانی کارآمد و با انگیزه در جهت بهبود اثربخشی در این شرکت از مهمترین تعهدات می باشد
-یادگیری و افزایش آگاهی های مرتبط، وظیفه شخصی و سازمانی هر یک از پرسنل شرکت است .

خانواده بزرگ راما، سازمانی است پیشرو و چابک، ‌صاحب سبک درطراحی مدرن و به روز مبلمان اداری و مدیریت سازمان، دارای نامی پرافتخار و غرور آفرین، که اثرات آن در ارتقای کیفیت زندگی همگان مشهود است . این شرکت در سالهای پس از رسیدن به ظرفیت اسمی با کسب تجربه و توانمندی اقتصادی برای پاسخگویی به نیاز روز افزون بازارهای داخلی و خارجی و استفاده بهینه از تجهیزات و ماشین آلات تولیدی موجود اقدام به برنامه ریزی برای افزایش تولید در قالب طرح های توسعه نمود و با استفاده از منابع مالی حاصل از فروش داخلی و ارزی شرکت و استفاده از اعتبارات مالی، ریالی، اولین مرحله طرحهای توسعه را اجرا نموده، به نحوی که با اجرای این طرح ها توانسته تا به امروز به اهداف خود در زمینه تولید به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند شرکت راما همواره با تمرکز بر طراحی سیستم‌های کاربردی مورد نیاز مؤسسات، سازمان‌ها، ادارات آن‌ها را به استفاده از فناوری‌های جدیدتر برای ساده‌تر کردن و سرعت بخشیدن به کارشان ترغیب نموده است. خطی کردن سرویس‌ها، تاکید بر آموزش، ایجاد تخصص‌های ویژه در بخش سرمایه‌های انسانی برای هر صنعت و به دنبال آن، تمرکز بر صنعت‌محوری سیستم‌ها، از مهم‌ترین فعالیت‌هایی بوده که به توسعه کار شرکت راما کمک کرده ‌است. شرکت راما امروز، با بهره‌گیری از آخرین فناوری روز محصولات نسل سوم خود را با قابلیت فرایندمحوری معرفی کرده‌ایم که نقطه عطف جدیدی در مسیر رشد شرکت و تحولی بزرگ در صنعت مبلمان اداری کشور خواهد بود.

آدرس:
اشرفی اصفهانی ، بالاتر از خیابان جلال آل احمد،عرب حسینی ، پلاک ۷۰ ، طبقه ۴
کدپستی ۱۴۶۱۶۵۶۳۷۵

تلفن تماس :
تلفن : ۳-۴۴۲۶۴۰۰۱ ۰۲۱
موبایل : ۷۵۲ ۰۰ ۶۹ ۰۹۱۲