شرکت آرتونیس

نسخه اول

نسخه اینستاگرام

شرکت گرمین دماسازان آسیا با هدف تولید و تجارت در زمینه تأسیسات و تجهیزات حرارتی ، برودتی و لوازم خانگی، با نام تجاری آرتونیس شروع به فعالیت نمود. به پشتوانه بیست و پنج سال تولید در عرصه های مختلف صنعت کشور، سالها فعالیت تجاری و با انجام تحقیقات و مطالعات گسترده و جامع، پروژه راه اندازی خط تولید رادیاتور پانلی فولادی، کلید خورد. سرمایه گذاری بخش خصوصی و تلاش گروه فنی مهندسی کار آزموده، موجبات نصب و راه اندازی یکی از پیشرفته ترین کارخانه های تولید رادیاتورهای پانلی در مرکز کشور را فراهم آورد.
هدف گذاری شرکت، ساخت محصولاتی با بالاترین سطح استانداردهای کیفی و زیست محیطی در جهت جلب رضایتمندی مشتریان در راستای بدست آوردن سهم عمده ای از بازارهای داخلی و همچنین دستیابی به بازارهای بین المللی می باشد.
در جهت نیل به اهداف مورد نظر، سیستم های مدیریت کیفیت، مدیریت زیست محیطی، مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و مدیریت پایش میزان شکایت مشتریان، استقرار و اجرای آن در شرکت صورت پذیرفت.
این شرکت در نظر دارد در اولین گام با تأمین آسایش حرارتی ساکنین ساختمان ها، با کاربری های مختلف و ایجاد گرمایی مطبوع، پاک و کم هزینه، شعار لذت یک زندگی گرم با آرتونیس را تحقق بخشد.

آدرس:
قم كيلومتر ۴ جاده قم كاشان

تلفن تماس:
۰۲۵-۳۷۲۱۲۴۳۰-۱

فکس:
۳۷۲۱۲۴۳۲-۰۲۵

پست الكترونيك:
info@artonis.co