شرکت آریـناپـاک

شرکت آریـناپـاک، یک شرکت فنی مهندسی (سـهامی خاص) تحت حمــایـت معاونت علمی ریاست جمـهوری (دانش بنیــان) و عضو هسـته هـای فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اسـت، کــه تــلاش دارد با برقراری ارتباط مســتقـــیم و مـــوثر بــا بــزرگـــان تولـیــد ســخت افزارهای فروشگاهی در جهان و اســتفــاده از متخصصــیــن و مهندسین نرم افزار و سخت افزار ایرانی، مشکل بــومی سـازی تکنــولوژی برچسبهای الکترونیکی را مرتفع کرده و در راستای هر چــه سـازگارتر کـردن تکنولوژی های روز دنیا با نیاز بازار داخلی، فرصت برابر تجــاری را به صاحبان کسب و کار داخل کشور ارائه دهد.

مسیر آریناپاک برای نیل به ایـــن هدف، ایجاد نرم افزاری چند زبانه با قابلیت استفــاده از حداکثر توانایی سخت افزاری و سهولت هر چه بیشتر در استفاده برای کاربران و مــدیــران فروشگاهی است. امنیت، قیمت مناسب و ارائه گزارشهای قابل اعتماد و قابل انتخاب، جزیی لاینفک از هر محصول نرم افزاری موفق بوده و در این زمینه آریناپاک توجه ویژه ای نسـبت به حـریم خصوصی در سطوح مشتریان و کاربران فروشگاه تا مدیران دارد. از قابلیتهای دیگر این محصول، انعطاف پذیری قابل توجه در برابر تنوع سخت افزار در یک شبکه می باشد، بطوریکه یک فروشگاه میتواند با توجه به نیاز و بودجه قابل تامین، برندهای متفاوتی از سخت افزار را تـهـیه کرده و تنها با استفاده از یک نرم افزار همگی آنها را مدیریت کند.
هدف ما توانمندتر کردن کسب و کار شما و یافتن دوستان تجاری آینده نگر است تا بتوانیم با کمک یکدیگر به توسعه هر چه بیشتر بازار الکترونیک دست یافته و در این راه هزینه مشتریان را کاهش دهیم، درآمد فروشندگان را افزایش دهیم و به نتیجه تلاش مشترکمان افتخار کنیم.تدبیر امروز، تعبیر فرداست
آدرس:
یزد، صفائیه، بلوار دانشگاه، جنب خیابان تندگویان، ساختمان دانشگاه آزاد، طبقه ی سوم
تلفن:
۰۹۰۲۷۴۶۲۷۲۵
۰۳۵۳۸۲۷۵۳۲۷
info@arinapak.com