شرکت بهفخر

تیزر غرفه شرکت آسانسور و پله برند Eco

تیزر غرفه شرکت سام نیکان- برند kollmorgen

شرکت بهفخر با ۳ دهه فعالیت به عنوان یک شرکت پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی می‌باشد. این شرکت در سال ۱۳۶۸ تاسیس گردید و  در زمینه انواع آسانسورهای مسافربر، باربر و اتومبیل‌بر در ظرفیتهای مختلف و متنوع فعالیت دارد. بهفخر ضمن عضویت رسمی هیات مهندسی و بهبود کیفیت استاندارد آسانسور و تحت پوشش وزارت صنایع به عنوان اولین سازنده و عرضه‌کننده آسانسورهای هیدرولیک در ایران و نیز متخصص در زمینه آسانسورهای صنعتی با درجه حفاظتی مختلف حتي ضدانفجار EX شناخته‌شده‌است.
این شرکت با برخورداری از بخش‌های مهندسی فروش، دفتر طراحی و مهندسی، نصب، سرویس و نگهداری، بازسازی، کنترل کیفیت، تضمین کیفیت و واحدهای مالی، اداری و مدیریت، در دفتر مرکزی خود در تهران با فضایی بیش از ۷۰۰ مترمربع در خدمت مراجعین و مشتریان محترم می‌باشد.
شرکت بهفخر با دارا بودن کارخانه‌ای در شهرک صنعتی سپهر با مساحتی بالغ بر ۱۵۰۰۰ مترمربع که شامل کارگاه‌های تراشکاری، جوشکاری، ورق‌کاری، الکتریکی، سالن مونتاژ، رنگ‌کاری و ساختمان‌های اداری و مالی و سالن کنفرانس می‌باشد و با داشتن بیش از ۲۰۰ پرسنل استخدامی در رشته‌های مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی، رفتار سازمانی و منابع انسانی و بهره‌گیری بیش از ۱۵۰ پیمانکار اجرایی متخصص در رشته‌های مهندسی مکانیک، برق (الکترونیک، الکتروتکنیک، صنعتی) با سوابق کاری قابل‌توجه در این صنعت، توانسته است با تلفیقی از علم و هنر، کیفیت و امنیت را یکجا به مشتریان خود عرضه‌کند.همچنین بهفخر همگام با استانداردهای جهانی در زمینه واردات و تامین سیستم‌های آسانسور و پله برقی نماینده انحصاری شرکتهای بین‌المللی اروپایی و آسیایی در حوزه ایران می‌باشد که در این خصوص نیز موفق به کسب سهم بسزایی در بازار داخلی و صادرات به کشورهای همسایه شده است.
بهفخر تجارب ارزنده‌اي در زمینه طراحی و اجرا در پروژه‌هاي صنعتي و ملي ايران دارد. از جمله می‌توان به پروژه ملي نيروگاه اتمي بوشهر، پروژه‌هاي صنایع پتروشيمي، صنعت سدسازي و همچنین پروژه‌های مرتفع مانند برج‌های دوقلو بیمه، تعاونی مسکن پلیمر، برج مخابراتی آفاق و …. اشاره کرد.
از دیگر ویژگیهای شرکت آسانسور و پله‌برقی بهفخر پوشش ۱۰ ساله خدمات و تامین قطعات برای کلیه آسانسورهای این شرکت می‌باشد. این شرکت با دارا بودن دفتر در شهرهای تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد، کرمان، کرمانشاه، کرج، قم، ساوه، ساری، رشت، بابل، بابلسر، شوشتر، اهواز، بوشهر، بندرعباس امکان ارائه خدمات و نیز طراحی، تامین، نصب و راه‌اندازی انواع آسانسورهای مورد نیاز متقاضیان و مشتریان خود در اقصی نقاط کشور و نیز خارج از کشور را دارد.

آدرس :
ایران ،  تهران ، میدان آرژانتین ، ابتدای بلوار آفریقا ، پلاک ۸ ، ساختمان شماره ۵ ، طبقه اول

تلفن :
۸۸۷۹۰۱۰۱
فکس :
۸۸۷۹۳۲۰۳