شرکت تولیدی لیوپاک 

شرکت لیوپاک وابسته به گروه اقتصادی ملک در سال ۱۳۸۷ تاسیس و در زمینه چاپ آلومینیوم فویل در شهرک  صنعتی مهریز یزد کار خود را آغاز و طی این مدت با صنایع غذایی شناخته شده در سطح ایران فعالیت گسترده ای را ایجاد نمود. این شرکت در سال ۱۳۹۵ از شهرک صنعتی مهریز یزد به شهرک صنعتی شکوهیه قم انتقال یافته و با ادغام شرکت پتروصنعت پیشرو که در زمینه تولید فیلم های پلی اتیلن همراه با چاپ و پاکت سازی در شهرک صنعتی اشتهارد فعالیت داشته تبدیل به یکی از شرکتهای بزرگ در زمینه تولید و چاپ فیلمهای انعطاف پذیر گردید.

شرکت لیوپاک با بهره گیری از پرسنل مجرب خود و با تواناییهای ذیل آماده کلیه خدمات تولید و چاپ می باشد.

 

از مجموعه تواناییهای شرکت:

۱-  تولید فیلم پلی اتیلن توسط ۲ دستگاه اکسترودر ۳ لایه ساخت کشور ایتالیا شرکت DULCI که قابلیت تولید فیلم پلی اتیلن تا عرض ۱۷۰۰ میلی متر از ضخامت ۳۰ میکرون تا ۲۵۰ میکرون را دارا می باشد.

کلیه فیلم های پلی اتیلن جهت صنایع غذایی و لبنی که نیازمند پروانه ساخت بهداشت بوده همینطور فیلم های پلی اتیلن مخصوص صنایع سلولزی و تبلیغاتی قابل عرضه به کلیه مصرف کنندگان می باشد

۲-  چاپ فلکسو ۸ رنگ ساخت کشور ایتالیا شرکت UTECO با عرض ۱۳۸۰ میلی متر با تکرار چاپ ۳۸۰ میلی متر الی ۷۰۰ میلی متر و با بالاترین کیفیت چاپ در حد روتوگراور و توانایی چاپ با سرعت بالا.

۳-چاپ روتوگراور ۶ رنگ با عرض ۱۰۰۰ میلی متر ساخت کشور تایوان که قابلیت چاپ رول فیلم های پلی استر و BOPP –همینطور آلومینیوم فویل را با بالاترین کیفیت داراست.

۴- دستگاه لاک و پرایمر روی فویل ساخت معروفترین کارخانه تایوان که قابلیت ۲ مرحله لاک زدن و یک مرحله پرایمر را به صورت همزمان دارا می باشد.

این ماشین توانایی انجام ۱۰ تن لاک و پرایمر را در یک روز دارا می باشد.

۵-  ماشین آلات لمینیت انواع فیلم ها، ساخت کشور ایتالیا و تایوان به صورت حلالی و غیر حلالی با عرض ۱۳۵۰ میلی متر.

۶- ماشین آلات برش رول به رول ساخت کشور ایتالیا و هند با قابلیت برش رول های ۴ سانتیمتر به بالا.

۷- انواع ماشین آلات پاکت سازی جهت صنایع سلولزی و شاپین بگ ساخت کشور ترکیه و ایتالیا

پاکت های دلسی و حوله دسته دار پوشک کامل همراه با ویکت

پاکتهای سه طرف دوخت و پاشنه دار پاکتهای کاست دار سه لایه

۸- پانچ فویلهای آلومینیوم در انواع سایزها توسط دستگاههای ساخت کشور آلمان شرکت رمله در بسته بندی های کاملا بهداشتی و استاندارد جهت صنایع لبنی.

 

آدرس دفتر مرکزی:

تهران ، خیابان ولیعصر نرسیده به میدان ونک ، خیابان فوزی خیابان شمس لاهیجانی ، خیابان منش پلاک ۹ طبقه ی سوم

ایمیل:info@leopack.ir

تلفن: ۰۰۹۸-۲۱-۸۸۶۶۰۰۲۲

فکس: ۰۰۹۸-۲۱-۸۸۶۶۴۰۶۴