شرکت ناجی گیاه ناجیان

 

مبادلات تجاری و بازرگانی به منظور تأمین مطمئن و به موقع کالاها، از همان ابتدا پیدایش جوامع بشری ودر راستای تداوم حیات اجتماعی از نقش و جایگاه ویژه و پر اهمیتی برخوردار بوده است.همزمان با تداوم پیشرفت های اقتصادی و اجتماعی ایفای چنین مسئولیت مهمی را دیگر نه افراد منفرد به تنهایی وبا اتکاء صرف به امکانات و منابع محدود پیرامونی خودبلکه ضرورتاً بنگاهها و مؤسسات تجاری با درجات سازمانهای مختلف عالی و بالاتر عهده دار می گردند.شرکت ناجی گیاه ناجیان در سال ۱۳۹۱ با تاسیس و راه اندازی خط تولید عرقیات و تمامی محصولات گیاهی با میل به پیشرفت و ارائه هرچه بیشتر و با کیفیت محصولات خود که با همت و تلاش فراوان به این اصل مهم دست یافتیم و با حضور آقای دکتر محمود حجتی وزیر محترم جهاد کشاورزی این واحد افتتاح و آغاز به کار نمود.

 

شرکت ناجی گیاه ناجیان با دارا بودن کادری متخصص و متعهد در زمینه آزمایشگاهی و تحقیقاتی و مدیریت کیفیت و تولید امیدوار است بتواند در بالا بودن سطح بهداشت و سلامت افراد جامعه گامی مؤثر بردارد.

پس از گذشت  زمان کوتاهی این شرکت موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی iso 17025 ,22000,18001,14001,9001 و IMS و HSE-MS-HACCP و Green labd و COC و حلال شده است.

 

مرحوم حاج اسماعیل عطار(ناجیان) یکی از رجال سرشناس بازار تبریز واز بنیانگذاران و صاحب نظران علم گیاه درمانی بوده است. وی در سال ۱۳۱۸ شمسی وفات یافته پس از ایشان فرزند برومندشان مرحوم حاج بیوک آقا و سپس نوه ایشان مرحوم حاج جواد آقا راه ایشان را ادامه داده و کامل تر نموده اند.اینک نتیجه آن مرحوم با اندوخته ارزشمند از تجربیات گذشتگان و با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علم نوین گیاه درمانی سعی در ارائه خدمات بهتر دارد.

گروه گیاهی ناجیان (ان-جی) با بیش از یک قرن سابقه اجدادی در امر گیاهان دارویی با همکاری واحد تحقیقات توسعه (R&D) افتخار دارد همگام با پیشرفت علم گیاهی در جهان اقدام به عرصه صابون های گیاهی خود نماید و امیدوار است اشخاصی که از نوعی بیماری مربوط به پوست و مو رنج می برند از این صابون ها بهره مند گردند.

صابون های گیاهی NG اولین گروه صابون های گیاهی صادر شده به چندین کشور بزرگ جهان از جمله ژاپن و چین می باشد.

 

آدرس کارخانه:

تبریز، کیلومتر ۸ جاده تهران، روبروی داروسازی دانا، کوی صنعتی انرژی ماشین، شرکت ناجی گیاه ناجیان (ان – جی)

تلفن: ۶۵-۳۶۳۰۱۲۶۱ ( ۰۴۱ )

فکس: ۳۶۳۰۱۲۶۶ ( ۰۴۱ )