مجتمع چاپ نقش الماس

نسخه اول

نسخه دوم

نسخه اینستاگرام

مجتمع چاپ نقش الماس در سال ۱۳۸۱ به عنوان یک واحد کوچک خدمات پس از چاپ با بهره گیری از یک دستگاه چاپ سیلک نیمه اتوماتیک و یک دستگاه خشک کن یووی پا به عرصه چاپ نهاد.
در سال های اولیه شروع فعالیت با توجه به نقش گسترده و اهمیت مراکز خدمات پس از چاپ، این مجموعه کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و پس از مدت کوتاهی توانست علاوه بر ترفیع خدمات پس از چاپ، خدمات چاپ و قبل از چاپ خود را راه اندازی کند. پس از آن مدیران مجموعه با بررسی بازار و کمبودهای آن به این نتیجه رسیدند که جای یک مجتمع منسجم چاپ و خدمات پس از چاپ که با ارزانترین قیمت و بیشترین تنوع و بهترین کیفیت پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد خالی است.
برای رفع خلاء در صنعت چاپ کشور، نیاز به روز شدن ماشین آلات و امکانات قبل و پس از چاپ و همچنین بهره گیری از دانش روز، امکانات نرم افزاری و سخت افزاری احساس می شد، که مجتمع چاپ نقش الماس با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در این موارد توانست مشکلات این امر را مرتفع نموده و در فضایی بالغ بر ۲۵۰۰ متر مربع و ۲۵۰ پرسنل کارگاهی و اداری، در ارائه هرچه بیشتر و بهتر پروژه های چاپی و تبلیغاتی و رفع نیاز سفارش دهندگان (یا همکاران) مخصوصا در حوزه فرم های عمومی، خدمات شایان توجهی را ارائه نماید.
این مجموعه منسجم و فعال پس از گذشت ۱۴ سال با در نظر داشتن ۳ مقوله مهم: قیمت پایین، کیفیت مطلوب و سرعت بالا و همچنین راه اندازی انواع فرم های عمومی و اختصاصی طبق نیاز مشتریان و همکاران خود، همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوزه چاپ و تبلیغات می باشد.
امید است که بتوانیم در راستای خدمت رسانی به مشتریان و همکاران عزیز قدم کوچکی برداشته و جایگاه صنعت چاپ کشورمان را ارتقاء بخشیم.

تمرکز مجتمع چاپ نقش الماس در حیطه فرم های عمومی و ارائه محـصولات متنوع و با کـیفیت در این زمـینه است. این مجـتمع به عنوان یک واحـد تخصـصی در زمیـنه چاپ افسـت فعالیـت کرده و از این رو فاقـد آتـلیه طراحی می باشد.
با توجـه به این مطلـب مـی توان نتیجـه گـرفت که روند انجـام خـدمات در مجـتمع چـاپ نقـش الماس مـناسـب برای چاپخانه ها، دفـاتر، مراکـز و کانون های تبلیـغاتی و بازاریابان محـترم صنـعت چاپ بوده و بهتر آنـست که سایـر مشـاغل غیر مرتبط، مشـاوره و طراحـی و آماده سـازی سفـارشـات را به آتـلیه های طراحـی و کـانون های تبلیغاتی بـسپارند

خیابان مجاهدین اسلام بعد از حسینیه فاطمیون نبش کوچه حشمتی پلاک ۲۱۴
تلفن:۰۲۱۳۳۵۲۳۲۷۲

مرکز سفارشات : خیابان جمهوری نرسیده به میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام بعد از موزه صبا بن بست اول پلاک۱
تلفن:۰۲۱۳۵۴۱