پارس پلاستیک خوزستان

نسخه اول

نسخه اینستاگرام

شرکت پارس پلاستیک خوزستان در سال ۱۳۷۴ در خوزستان و شهرستان اهواز به ثبت رسید و آن زمان با در اختیار داشتن یک دستگاه ماشین وکیوم فرمینگ و سه دستگاه ماشین چاپ بر روی ظروف بسته بندی فعالیت خود را آغاز کرد.

این شرکت در سال ۱۳۷۵ در شهرک صنعتی شماره ۲ اهواز که اولین شهرک مصوب سازمانهای صنایع و معادن و محیط زیست جهت واحدهای تولیدی در بخش صنایع شیمیایی است اقدام به اخذ مجوز از سازمان صنایع و معادن نموده و واحد تولید ورق، ظروف بسته بندی و چاپ ۶ رنگ خود را به طور رسمی در شهرک مذکور راه اندازی نموده است. این شرکت با در اختیار داشتن ماشین آلات و تاسیسات مناسب، استفاده از مواد اولیه مرغوب، استفاده از نیروهای انسانی ماهر و انتخاب روشهای صحیح در تولید توانسته است کیفیت محصولات را به حدی بالا ببرد که برخی مشتریان چند ساله این شرکت پس از گذشت مدت زمان زیاد نتوانسته اند منبع تامین دیگری برای خرید اقلام مربوطه انتخاب نمایند و این مهم به چند دلیل می باشد:

۱- بالا بودن کیفیت و رضایت مشتری.
۲- پایین بودن قیمت به دلیل استفاده از متدهای صحیح تولید و کاهش هزینه ها.
۳- استفاده از مواد اولیه متناسب با محصول درخواستی و استاندارد.
۴- پاسخگویی مداوم جهت درخواست ها قبل و بعد از خرید کالا از این شرکت.

اینهاعواملی هستند که ما را در تداوم تولید و عرضه محصولات یاری نموده اند. همچنین این شرکت افتخار دارد که در سال ۱۳۸۵ توانسته است خط تولید شیت های پلیمری در ۳ لایه ضخیم تا ضخامت ۸ میلیمتری را راه اندازی نموده و گام جدیدی در صنعت ورق های پلیمری بردارد.

آدرس دفتر تهران :
تهران خیابان آفریقا نبش خیابان آناهیتا برج آناهیتا پلاک ۷۳ واحد ۵۰۱

تلفن :
۸۸۸۸۴۷۴۷

صندوق پستی :
۳۵۶۵ – ۱۹۳۹۵

ایمیل :
info@parspl.com