گروه سالار

گروه سالار با بیش از ۵۰ سال سابقه، در حال حاضر به عنوان یک شرکت پیشتاز و نوآور در صنعت تولید انواع سنگ‌های طبیعی ساختمانی ایران است و از آن می توان به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین هلدینگ‌های ایران در زمینه صنعت سنگ ساختمان نام برد‌. گروه معادن و کارخانجات سالاربا بهره‌گیری از سرمایه فکری‌، مادی و معنوی مدیران و سهامداران این شرکت و دانش فنی روز و مهندسین و متخصصین ایرانی ومجموعه‌ای متشکل از ده‌ها معدن و ۴ کارخانه مجهز به خط تایل و یک خط مکانیزه اسلب و با استفاده ازتجربه ۵۰ ساله مسئولین، ماشین‌آلات مدرن و تمام‌ خودکار، بهره‌گیری از نیرو‌های جوان و متخصص، پتانسیل صادرات به تمامی کشورها را داراست‌.

این مجموعه با تنوع انواع تراورتن، مرمریت (کریستال، چینی)، اونیکس، تراونیکس و … در رنگ‌ها وطرح‌های متفاوت، تمامی نیاز سازندگان، طراحان و آرشیتکت‌ها را به سنگ برآورده ساخته است.

گروه سالار با باور این دو شعار که “کیفیت مسیر ماست نه مقصد ما” و “همواره حق با مشتري است” همواره جهت نیل به این مهم و ارایه محصولات جدید و منحصر‌به‌فرد می‌کوشد‌. گروه تولیدی صنعتی كارخانجات سالار اکنون با تولید و فرآوری انواع سنگ‌، زیباترین سنگ‌های ساختمانی طبیعی را از دل معادن وابسته به گروه برای جان‌بخشیدن به محیط زندگی و کار شما استخراج و فرآوری می‌کند‌. گروه سالار مفتخر به همکاری با مهندسین و معماران و مشاورین ساختمانی است و هم‌اكنون در چندين پرژه مهم به عنوان تأمين‌كننده سنگ در حال انجام وظيفه است.

تراورتن معدن آبگرم:

تراورتن آبگرم یکی از معروف ترین های خاورمیانه هست که در پروژه های بزرگ استفاده شده.

کارا نقره‌ای:

این سنگ ترکیبی از رنگ های سفید ونقره ای است.معدن کارا که در الیگودرز واقع شده است یک مورد خاص می باشد که مورد توجه آرشیتکت ها ست.

ماربل کلاسیک:

این سنگ نمونه ای از یک سنگ کلاسیک و شیک برای ساختمان سازی است.این محصول طلایی رنگ در انواع کوپ و اسلب در دسترس است و یکی از جذابترین سنگ ها برای طراحی داخلی است.

ماربل پلنگی:

یک محصول استثنایی از یکی از بهترین معادن ایران است .این محصول در رنگ های زرد و مشکی و در انواع اسلب و کوپ موجود است. بعلاوه ترکیب نور با این سنگ یک محصول منحصر بفرد ایجاد می‌کند

 

آدرس:

محلات، منطقه صنعتی صدریه،صدریه۲

کارخانه:

۰۸۶۴۳۲۲۷۵۵۵

۰۸۶۴۳۲۴۱۷۱۷

۰۸۶۴۳۲۴۱۸۱۸

ایمیل:

 www.salar-group.com