شرکت رادمان

رادمان یکی از شرکت‌های اصلی مشاوره‌ی مدیریت در ایران است. در رادمان با مدیران و متخصصان برتر همکاری می‌شود تا به آن‌ها در گرفتن تصمیمات بهتر، تحقق این تصمیمات و دستیابی به موفقیت متداوم و مطلوب یاری رسانی گردد. مشاورین رادمان به مدت یک دهه تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا به نتایج بهتری برای مشتریان حاصل شود؛ نتایجی که فراتر از امور مالی هستند و به طور منحصر به فردی خاص، عملی، کل‌نگر و متداومند.

خدمات رادمان به صورت کلی به شرح زیر است:
مشاوره منابع انسانی
استعدادیابی ( معرفی نیرو و برگزاری کانون ارزیابی)
آموزش‌های مهارت محور
فروشگاه آن‌لاین کالا و خدمات مورد نیاز بازار منابع انسانی ایران
تجهیزات کمک آموزشی
ابزار ارتباطی دیجیتال
پوستر‌های انگیزشی
کالاهای مدیریتی
هدایای پرسنلی
توسعه فردی

شرکت رادمان با ارتقاء پایدار سطح دانش مدیریت، ارائه راه‌کارهای کیفی قابل اطمینان و تلفیق مفاهیم نوین مدیریت و تجارب سازمانی راه تعالی را به همراه مشتریان خود طی می‌نماید. در این راستا، اعتماد راسخ رادمان بر ایجاد اطمینان متقابل و توانمندسازی مشتریان، برگرفته از ایده‌های خلاقانه‌ و راه‌کارهای نوآورانه می‌باشد.

ما برآنیم تا با تلاش در بکارگیری بهترین شیوه‌های ممکن، مشتریانمان را که شامل کارآفرینان، سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی داخل و خارج از کشور می‌باشند، در حوزه‌های خدماتی زیر یاری نماییم:

ارائه راه‌کارهای مدیریتی
برون‌سپاری خدمات منابع انسانی
آموزش مفاهیم نوین توسعه فردی و سازمانی
ارائه ابزارهای سنجش و ارزیابی

این شرکت با بهره‌گیری از ابزارهای نوین مدیریتی و بهره‌مندی از تنوع تجربه و دانش، گروهی توانمند را گردآورده که نقطه قوت آن هم‌افزایی اثربخش و کارآرایی بهینه می‌باشد.
این گروه خود را در برابر جامعه خویش مسئول دانسته و فلسفه کار آن بدان گونه است که منافع خود را در گرو منافع مشتریان و تامین‌کنندگان خویش می‌داند

نشانی:
تهران، خیابان نلسون ماندلا (آفریقا)، نرسیده به ظفر، خیابان شهید بنی‌سی (فرزان غربی)، پلاک ۱۵، طبقه ۴، واحد ۱۴
تلفکس:
۰۲۱۸۸۶۵۳۴۸۰ (پنج خط)
پست الکترونیکی

info@radmangroup.com