شرکت عسل کوهدشت

نسخه اول

نسخه اینستاگرام

شرکت تعاونی تولیدی زنبورداری کوهدشت خراسان با سابقه اي بيش از سه دهه تجربه‌ي موفق در زمینه پرورش زنبورعسل و تولید محصولات جدیدو با کیفیت زنبور ( عسل طبیعی- ژله رویال – گرده گل – بره موم و موم ) در سال ۱۳۷۳ به شماره ثبت ۹۳۲۹ تاسیس گردید. موسس و مدیر عامل شرکت خانم بی بی فاطمه حسینی می باشند که از اواخر سال ۶۱ فعالیت خود را در قالب پرورش و تولید ملکه زنبور عسل شروع و در سال ۶۸ توانستند به نمایشگاه های داخلی راه پیدا کنند و از سال ۷۴ به صورت کارگاهی شروع به بسته بندی محصولات خود با برند کوهدشت کردند و سپس از سال ۷۷ وارد حوزه صادرات گردیدند.
این مجموعه هم اکنون دارای ۱۵۰۰ کلنی زنبورعسل و مفتخر به دریافت بیش از ۲۰۰ لوح تقدیر با عناوین کارآفرین برتر سال ۹۵، زنبوردار نمونه، واحد نمونه صنایع تبدیلی و تکمیلی سال ۹۴، تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال ۹۴ و ۹۵ و استاندارد های بین المللی کیفیت است. کارخانه عسل کوهدشت با رعايت شرايط GMPدر زير بناي بيش از ۱۲۰۰ متر مربع بنا شده که مجهز به دستگاه هاي تمام اتوماتيک جهت بسته بندی عسل با بهترین کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی می باشد. دریافت پروانه واحد تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت و آزمایشگاه تخصصی عسل در راستای انجام تحقیقات پایه و کاربردی در زمینه عسل های شاخص ایران و نظارت مستقیم بر روند تولید و بسته بندی محصولات با رعایت استانداردهای داخلی و بین المللی جهت حضور موفق در بازارهای داخلی و خارجی از دیگر موفقیت های این شرکت می باشد. شرکت تعاونی تولیدی زنبورداری کوهدشت خراسان جزء اولین شرکت هایی می باشد که مجوز های مربوط به اداره نظارت بر مواد غذایی استان، اداره استاندارد، دامپزشکی و جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی را دریافت نمود و دارای پروانه بهداشتی تاسیس و بهره برداری می باشد.
استانداردهای به شدت سخت گیرانه ای برای خود تدوین کرده ایم و تیم تحقیق و توسعه و مسئول فنی شرکت جهت ارتقا کیفیت از تولید عسل های طبیعی در زنبورستان تا بسته بندی در کارخانه به طور مستمر نظارت دارند تا در نهایت حلاوت و شيريني شهد گل های رنگارنگ را با کمک زنبورهای عسل پرتلاش به شما مشتریان عزیز بچشانیم.

آدرس:
مشهد، شهرک صنعتی توس .فاز یک خوشه زعفران پلاک۸۰۸
تلفن تماس:
۰۵۱۳۵۴۱۴۴۳۸
ایمیل:
Kouhdashthoney@gmail.com