پلی دراپه

شرکت پلی دراپه از سال ۱۳۷۹ با خرید و راه اندازی ماشین آلات پیشرفته چاپ لیزر زایکن XEIKON ساخت کشور بلژیک، به یکی از مجهزترین و به روزترین مجموعه های حوزه چاپ کشور تبدیل گردید. مدت کوتاهی بعد با استفاده از ویژگیهای منحصربفرد سیستم چاپ لیزر اقدام به ابداع و تولید پرده های عمودی مصور تحت برند پلی دراپه نمود.در خلال این سالیان با وجود پدید آمدن بسیاری محصولات تقلید گونه از این برند و محصول،به دلیل استفاده از تکنولوژی روز و برتر اروپا و بکارگیری آخرین ماشین آلات و مرکبهای مخصوص ایتالیایی،پلی دراپه پیشتازی و جایگاه برتر خود را در بازار حفظ نموده است.
از سال ۱۳۸۹ با ورود ماشین آلات موتو Mutoh و مونتی آنتونیو Monti Antonio خط تولید چاپ پارچه آغاز بکار کرد و در سالهای اخیر هم چاپ پرده های زبرا و سیلوئت با پارچه های مخصوص،پوشش های ویژه و عمل آوری نوآورانه به خانواده محصولات پلی دراپه اضافه گردید.
کیفیت شعار اصلی و جوهره سازمان پلی دراپه است که مرکبها و ماشین آلات ساخت اروپا،با وجود تحمیل هزینه های بالای تولید نسبت به رقبای آسیایی،محصولی را آماده عرضه میکنند که تمامی استاندارد های زیست محیطی به لحاظ کاربرد آنها در فضای زندگی، را بر اساس گواهینامه های معتبر کسب نموده است.
اطلاعات کاملی از ماشین آلات،مرکبها و گواهینامه های موجود در اینقسمت گرد آوری گردیده است

محصولات پلی دراپه با تنوع در مکانیزم پرده ها و پارچه های زبرا، سیلوئت، نان وون، سولیت و انواع کاغذ های فانتزی

آدرس: تهران-میدان آرژانتین-خیابان الوند-کوچه برمک-پلاک ۲-واحد ۴

کد پستی : ۱۵۱۶۶۳۳۴۱۵

شماره تماس:
۰۲۱-۸۸۸۸۵۵۹۲

۰۲۱-۸۸۸۸۸۰۱۱۰

فکس:
۰۲۱-۸۸۸۶۵۰۴۳۰

ایمیل:

http://polydrape.com

 

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *